Czym jest

System SolarBoxPro został zaprojektowany przez naszych inżynierów z myślą o optymalizacji autokonsumpcji energii wytwarzanej przez instalacje fotowoltaiczne. SolarBoxPro jest przeznaczony do obsługi instalacji PV zainstalowanych w małych i średnich przedsiębiorstwach, wykorzystujących trójfazowe instalacje elektryczne. SolarBoxPro zapewnia elastyczne, w pełni automatyczne zarządzanie konsumpcją energii poprzez odbiór wytwarzanych nadwyżek przez urządzenia, będące często częścią zakładowego ciągu technologicznego, takie jak bojlery, kotły elektryczne, agregaty (chłodnie), pompy ciepła, instalacje klimatyzacyjne itp.

Możliwie maksymalne wykorzystanie energii na potrzeby własne, bez oddawania znacznych ilości do sieci, jest kluczowym czynnikiem umożliwiającym redukcję comiesięcznych rachunków za energię oraz zapewniającym szybszy zwrot nakładów poniesionych na inwestycję. Jest to szczególnie istotne w sytuacji ciągłych zmian regulacji prawnych, stale wydłużających czas zwrotu nakładów poniesionych na instalację PV przez małych i średnich przedsiębiorców.

System SolarBox dostępny jest również w wersji przeznaczonej dla gospodarstw domowych.


T: 32 21 88 659

M: 887 766 060Jeśli jesteś zainteresowany systemem SolarBOXPro , wyślij do nas formularz lub zadzwoń

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Tranz-Tel sp. z o.o.

    EnglishPolish